Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolory w kuchni, jakie wybrać ?

Utworzony przez katarzanna, 10 grudnia 2013 r. o 14:04
Coś jasnego, jeżeli już zagrać kolorem to w pomysłowy sposób. Dobierając do charakteru mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi osobiście podoba się zieleń w kuchni :) Ożywia wnętrze i uspokaja domowników, a jak wiadomo kuchnia to najczęstsze miejsce "posiadówek" :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuchnie są zazwyczaj małe, więc wszlekie jasne kolory optycznie je powiększą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniecznie płytki,a sufit biały, lepiej nie przekombinować. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolor ścian kawa z mlekiem,sufit biały. Poza tym trochę domowych,ciepłych dodatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś mieliśmy kuchnię czarno - czerwoną, ale to w domu rodzinnym, dawno temu. Jednak nieprzyjemne wrażenie zostało do dziś:/. U siebie zrobiłam jasną - kremową, z odcieniami lekkiego brązu i brzoskwini, z białymi dodatkami. Jasno, ciepło i przytulnie. Do tego praktycznie, bo żadnych błyszczących powierzchni, tylko matowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi podobają się jasne kolory w kuchni jak na www.polfront.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może coś takiego na bazie kontrastów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne. Nawet, jeśli kuchnia jest duża. Jasna kuchnia to czysta kuchnia, takie mam odczucie. Pod warunkiem, że często w niej sprzątamy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele osób ma takie problemy. Prawda jest taka, że jeśli nie mamy doświadczenia z aranżacją wnętrz, to lepiej takie kwestie oddać w ręce architektów, jak np http://itodesign.pl/design/uslugi/budowa-domow-pod-klucz/ Takie działanie daje gwarancję tego, że wszystko będzie dobrze dobrane i że nie będziemy zmuszeni do kolejnego remontu za rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubię jasne kuchnie. Przytulnie wygląda wykończenie w drewnie albo jego imitacji. Zrezygnowałem z kafelków a zainwestowałem w plexi nad blatami - łatwiej się myje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda kuchnia i ergonomią i materiałami dostosowana jest indywidualnie do osób. Każdy lubi co innego i ma inny gust.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urządzić  kuchnię jest na prawdę   ciężko   to nie tylko kolory   ale również  sprzęt w tym  dobre akcesoria   kuchenne   garnki   noże  https://royaltyline.pl/products/garnki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...